Punkty premium / Premium points

Locked
Tugaon
Site Admin
Posts: 51
Joined: Wed Apr 04, 2018 5:30 pm

Punkty premium / Premium points

Post by Tugaon » Thu Apr 05, 2018 12:19 am

For English version click here
 1. Co to jest?
  Są to punkty, które możemy wydać w sklepie (Kliknij Tutaj!) na stronie serwera. Nie da się ich zdobyć za realną walutę, tylko po przez aktywności w grze.
 2. Jak zdobyć?
  • Pierwsze logowanie każdego dnia: Za pierwszy dzień dostaje się 10 pkt, ale z każdym kolejnym dniem liczba wzrasta o 10 pkt do max 140 pkt. To znaczy, że przez 14 dni codziennego logowania można zdobyć 1050 pkt. Każdy kolejny dzień codziennego logowania po 14 dniach da 140 pkt - Przerwanie codziennych logowań skutkuje zresetowaniem ilości pkt jakie zdobywa się za codzienne logowanie!

   Image
  • Najazdy bossów: Liczba otrzymywanych punktów jest uzależniona od procentowego udziału po przez zadanie obrażeń w walce z bossem. Każdy boss posiada wyznaczoną liczbę punktów do rozdania. Przykładowo jeśli gracz A sam zabije bossa, który daje 400 pkt to tyle otrzyma, ale jeśli gracz A i B zabiją bossa to w zależności od zadanych bossowi obrażeń przez każdego z graczy, każdy otrzyma inną liczbę. Do liczby punktów doliczane jest również życie zregenerowane - Jeśli liczba punktów otrzymanych przez gracza nie jest liczbą naturalną, to jest ona zaokrąglana w dół!
   Image

   Każdy z zalogowanych graczy otrzyma komunikat, że boss został pokonany, a uczestnicy dostaną dodatkowo podsumowanie walki.

   Image

Tugaon
Site Admin
Posts: 51
Joined: Wed Apr 04, 2018 5:30 pm

Re: Punkty premium / Premium points

Post by Tugaon » Sat Apr 07, 2018 5:28 pm

 1. What it is?
  You can spend this points in shop (Click Here!) on server site. Points are obtainaible only from game activity.
 2. How to obtain?
  • First login everyday: For first day is 10 points, but for every next day this amount is increasing by 10 to max 140 points. This means if you login everyday for 14 days then you obtain 1050 points. Everyday after 14 will give you 140 points - If one day will be missed then bonus from everyday login will reset!
   Image
  • Boss raid: Amount of points from killing the boss depends on the amount of damage dealt to the boss. Every boss have specific amount of points. For example if player A will kill a boss alone and a boss have 400 points then he or she will obtain this points, but if player A and B will kill a boss then amount of points for player A will be other than player B, because player A dealt more or less damage to boss. Boss regenerated health is added to amount of points - If amount of points obtained is not a whole number then number is rounded down!
   Image

   Every logged player will gain battle result and players who were fighting with boss will gain battle summary.

   Image

Locked