Serwer proxy / Proxy server

Locked
Tugaon
Site Admin
Posts: 51
Joined: Wed Apr 04, 2018 5:30 pm

Serwer proxy / Proxy server

Post by Tugaon » Thu Apr 05, 2018 10:45 am

For English version click here
 1. Co to jest?
  Najprościej mówiąc jest to serwer pośredniczący pomiędzy graczem a fizyczną maszyną na której jest uruchomiony świat gry. Serwer proxy jest umieszczony w USA, podczas gdy nasz serwer w Europie, więc poradnik jest skierowany głównie do graczy za Oceanem. Użytkownik łącząc się przez taki serwer będzie miał znacznie niższe opóźnienie niż gdyby miał się łączyć bezpośrednio z serwerem w Europie. Dzieje się tak dlatego, ponieważ serwery wyliczają lepszą trasę pomiędzy sobą i nierzadko mają lepszej jakości połączenie.
  Image
 2. Jak włączyć/wyłączyć?
  W momencie kiedy gra przez serwer nie poprawia jakości połączenia, wtedy zalecane jest wyłączenie tej opcji w panelu konta na stronie serwera, jednak domyślnie każde konto ma włączoną listę proxy.
  Image

Tugaon
Site Admin
Posts: 51
Joined: Wed Apr 04, 2018 5:30 pm

Re: Serwer proxy / Proxy server

Post by Tugaon » Sat Apr 07, 2018 5:27 pm

 1. What it is?
  It's additional server between you and physical machine where server is running. Server proxy is in USA and our server in Europe. When you will connect using proxy server then you can have lower ping than connect directly to our server. This is directed to people from outside of Europe.
  Image
 2. How to enable/disable?
  When playing with proxy server didn't decrease ping then we recommend you to disable this option in account panel on website, but this option is enable by default for all accounts.
  Image

Locked